Новини

Холодильники без інею
з динамічним контролем повітря:

Цілковита свобода та гнучкість при збереженні харчових продуктів завдяки технології “Динамічний контроль повітря і відсутність інею”..

Сучасні, мінімалістські обводи, сенсорний дисплей та ергономічна конструкція роблять новий холодильник простим у використанні та ідеальним для умеблювання будь-якого приміщення.

Сенсорний дисплей
Деякі моделі з нової лінійки мають сенсорний дисплей: інтуїтивно простий, він показує саме те, що робить холодильник у будь-який час і дозволяє простим дотиком активувати його численні функції.

Більше вміщує
Він простіший у користуванні, його легше чистити й мити, харчові продукти, що лежать на полицях, краще видно. Завдяки своїй конструкції, нові моделі пропонують додаткові 20 літрів місткості — еквівалент місця, яке займають 60 банок!

Ергономічні ручки
Виразний дизайн, особливо зовнішня ручка, надає холодильникові елегантного й сучасного вигляду.
Indesit пропонує також альтернативну модель з утопленою ручкою для більшої свободи умеблювання.

Технологія

Система «Динамічний контроль повітря, без інею» гарантує рівномірну і постійну температуру в холодильнику відсіку і запобігає утворенню інею в морозильній камері, тобто робить непотрібним втомливе розморожування. Нова колонка Multiflow призначена для ідеальної циркуляції повітря: повітряний потік спрямовується не прямо на харчові продукти, а має кругову траєкторію навколо полиць. Це утримує харчові продукти в оптимальних умовах, в оточенні постійного потоку холодного повітря.

Швидке перелаштування
внутрішньої температури

З новим безщітковим поперечноточним вентилятором установка температури досягається набагато швидше: час охолодження після відкриття дверей на 40% менший, ніж у традиційних холодильників.


Швидке заморожування

Ця функція знижує температуру морозильника до мінімуму за короткий проміжок часу, таким чином прискорюючи процес заморожування свіжих харчових продуктів для кращого їх збереження.

Швидке охолодження

Для свіжих продуктів, які потребують швидкого охолодження, ця функція знижує температуру холодильного відсіку всього за кілька хвилин для кращого збереження продуктів.

Клас А+

Повний асортимент холодильників класу А+: оптимальне охолодження і найкраще збереження харчових продуктів з економією енергії, на 20% більшої, ніж у холодильників класу А.

Тихіший

Оптимальна продуктивність при мінімальному шумі. Новий безщітковий поперечноточний вентилятор робить комплекс холодильник-морозильник тихішим, зручнішим і функціональнішим.

Міцніші полиці

Полиці міцніші, витримують 25 кг і навіть не починають угинатися.