Новини

Нова пральна машина Eco Time — найкращий союзник в заощадженні води, часу та енергії: Опція “Економія енергії”, програми зони 20° C та дія сенсора “Баланс води” гарантують оптимальне результати прання з максимальною економією.

Сенсор “Баланс води” діє у всіх фазах прання й вимірює вагу закладених речей, щоб подавати в барабан тільки необхідний об'єм води, а отже, витрачати на її нагрівання мінімальну кількість електроенергії.


Опція “Економія енергії” гарантує максимальну економію електроенергії — до 70% порівняно з циклом “Бавовна 30°“. Завдяки особливому руху барабана забезпечується продуктивність прання 30-градусного циклу при нижчій температурі.

Енергетичний клас

Клас А++, досягнутий пральними машинами Indesit Eco Time — доказ їхньої енергоефективності та гарантія максимальної ощадності у всіх фазах прання та при будь-яких кількостях закладених речей.

Зона 20° C

Програми зони 20° C розроблено, щоб прати одяг при низьких температурах (20° C) і гарантовано мати результати прання як при циклі 40° C та ще й заощаджувати до 40% електроенергії. У кожній програмі застосовуються особливі рухи барабана, щоб оптимізувати дію прального засобу й безслідно усувати бруд та плями.

Економія енергії

Indesit розробив опцію “Економія енергії”, щоб ви могли економити до 70% електроенергії порівняно з циклом “Бавовна 30°”! Опція “Економія енергії”, використана в поєднанні з програмами “Бавовна”, “Синтетика” та “Джинси”, запевняє результат 30-градусного прання, але при нижчих температурах.

Економія часу

Опція Eco Time, доступна з усіма програмами бавовни й синтетики, дозволяє прати до 3 кг злегка забрудненого одягу до 30% швидше, ніж у звичайному циклі бавовни.

Економія води

Сенсор “Баланс води” діє у всіх фазах прання й вимірює вагу закладених речей, щоб подавати в барабан тільки необхідний об'єм водиї.

Пральні машини Indesit Еко Time пропонують програми для всіх потреб.
Завдяки спеціально вдосконаленому барабанові пральної машини Indesit дозволяють прати повсякденний одяг ефективніше і дбайливіше, навіть при дуже швидкому пранні.

Спеціальні програми

Програма “Джинси” дає змогу ретельно прати джинсову тканину, не піддаючи одяг ризику полиняти чи втратити волокна.

Програма “Експрес” дає змогу освіжити злегка забруднений одяг (до 1,5 кг) всього за 15 хвилин.

Технологію Indesit було використано при розробці спеціального циклу для прання взуття: у циклі «Взуття спеціальна» швидкість обертання барабана запобігає биттю, яке є основною причиною пошкоджень.

Програми “Спорт Інтенсив” та “Спорт Легка” розроблено, щоб прати більш чи менш брудний спортивний одяг при обережному ставленні до всіх видів тканин, і при цьому мати оптимальні результати прання.