Проблеми та їхнє вирішення

Питання та відповіді у разі виявлення несправностей в роботі приладу

У розділі найпоширеніших запитань Ви зможете знайти рішення, що допоможуть у разі виникнення несправностей під час експлуатації побутових приладів.


Пральні машини

Пральні машини
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей пральних машин. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Прально-сушильні машини

Прально-сушильні машини
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей прально-сушильних машин. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Посудомийні машини

Посудомийні машини
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей посудомийних машин. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Холодильники

Холодильники
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей холодильників. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Морозильники

Морозильники
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей морозильників. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Кухонні плити

Кухонні плити
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей кухонних плит. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Жарівниці

Жарівниці
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей жарівниць. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Пічки

Пічки
Тут наведені детальні інструкції з усунення несправностей духових шаф. Якщо інформації виявилось недостатньо зверніться, будь-ласка, до нашого Контакт центру.

Щоб якнайшвидше впоратися з несправністю, оберіть прилад за його категорією.

www.indesit.ua   |   © Indesit 2018