Нова посудомийна машина для найбільшого посуду

Насолоджуйтесь результатами eXtra класу лише за одну годину.
 • Новий eXtra цикл
 • Інверторний мотор
 • Опція eXtra делікатний посуд
 • Простір для будь-якого розміру: від S до XXL

  Новий цикл eXtra спеціально створений для габаритного посуду, такого як пательні, скороварки,  деко для піци, решітки варильних поверхонь, тощо. Просто видаліть верхню корзину та насолодіться надзвичайним простором заввишки 53 см. і неперевершено чистим посудом. 

 • Проти найстійкіших плям

  Поєднана дія інверторного мотору та інноваційної гідравлічної  системи гарантує бездоганні результати за одну годину навіть у випадку з найбруднішим посудом. 

 • Спеціальний догляд за делікатним посудом.

  Опція eXtra делікатний посуд пропонує ідеальне рішення для миття якісного миття делікатного посуду.

Нова eXtra гігієна

Для ще більшого спокою

Новий цикл спеціально призначений для миття посуду Вашого немовляти: іграшок, пустушок, тарілок та столових приладів, який забезпечує абсолютний захист та гігієну. 

Baby Care

Посуд без бактерій

Спеціальний цикл Baby Care видаляє бактерії на 99.9999%, забезпечуючи гігієнічність посуду всієї родини, а особливо немовлят.* Baby Care забезпечує просте та ефективне очищення та сушіння не лише посуду, але і дитячих іграшок з гуми та пластику. 

BabyZoo

Спеціальне місце для дитячих речей.

 BabyZoo від Indesit - спеціальне відділення для миття дитячих пляшечок та пустушок, тож Ви можете відділити дитячий посуд від основного та надійно зафіксувати його. Після завершення циклу миття та сушіння Ви можете використовувати  BabyZoo для зберігання дитячого посуду.

(*) Для повної стерилізації ми рекомендуємо використовувати допоміжні способи.

Справжній італійський дизайн

Посудомийні машини eXtra мають привабливий дизайн та гарно виглядають Оберіть Ваш улюблений стиль: нержавіюча сталь, сріблястий або білосніжний.

Максимальна ефективність

Посудомийна машина eXtra не потребує від Вас попереднього миття вручну: прогрми Есо та Стандартне миття передбачають фазу попереднього миття, щоб по завершенні повного циклу Ви отримали сяючий посуд. 

Простота використання

Завантаження та розвантаження посудомийної машини eXtra  просте та безпечне, адже машина оснащена системою Lift up, яка піднімає верхню корзину на 3.5 см., забезпечуючи додатковий простір та комфорт. 

Мінімальне ресурсоспоживання

Посудомийні машини eXtra споживають лише 9 літрів води (що приблизно на 44% менше ніж стандартні посудомийні машини) для миття 14 комплектів посуду. 
Крім того, вони мають  дуже високий клас енергоефективності А+++, який гарантує зниження споживання електроенергії та води до 20% у порівнянні з класом А+. 

(*) йдеться про моделі посудомийних машин, які споживають 16 літрів води на цикл миття 14 комплектів посуду. 

Технологічність та безпека

Всі посудомийні машини eXtra мають технологічні системи, які гарантують максимальний спокій під час їх використання. У випадку надлишкового піноутворення або засмічення фільтру,   оновлений датчик змінює швидкість роботи мотору та перериває водозабір, щоб вирішити проблему не перериваючи цикл миття. У випадку раптової зміни тиску у системі водопостачання система Water Stop відразу припиняє водозабір та зупиняє роботу приладу.
Система Overflow, у свою чергу, гарантує контроль водозабору. У випадку, якщо об'єм води  перевищує необхідний, машина автоматично зливає надлишкову воду.

Тиша

Посудомийні машини Indesit працюють дуже тихо, тож  Ви зможете  насолодитись спокоєм. 

Програми та функції

Нові посудомийні машини eXtra мають широкий спектр програм та функцій для задоволення щоденних потреб: від програм ЕСО та ІНТЕНСИВ, до програми Швидке миття за 40 хв. та циклу Половинне завантаження та Відкладений старт. 

Надійність

Внутрішнє покриття викнонане з 100% нержавіючої сталі - матеріалу, який покращує результати миття та сушіння та гарантує додаткову гігієнічність.