2 секунди, 1 дотик, 0 проблем

Одне натискання: це все, що потрібно, щоб розпочати прання. Надзвичайно просто.
 • Заощадження без шкоди оточуючому середовищу
 • Water Balance Plus
 • Ваша щоденна економія.

  Режим прання за температури  30° забезпечує ті самі результати, що і при пранні за більш високих температур. Економія електроенергії, води та часу - без компромісів  з чистотою та свіжістю Вашого одягу. 

 • Автоматичне регулювання споживання води в залежності від завантаження.

  Високотехнологічні сенсори оптимізують споживання води при кожному циклі прання, що дозволяє знизити використання води та електроенергії.

Технологія Push & Wash

Технологія турбопрограмування

Лише один дотик і Ваш Innex  негайно  активує програму та розпочне прання. І вже за 45 хвилин  машина видалить найбільш розповсюджені плями без попередньої обробки. 

Програма "Видалення запахів"

Інноваційна система обертання барабану та додаткове ополіскування наприкінці циклу, а також постійний контроль температури дозволяють не просто чудово впоратись з пранням, але і видалити неприємні запахи.

Програма "Антиплями"

Для ретельного видалення плям різних типів. Для автоматичного запуску необхідних параметрів прання просто оберіть тип забруднення: 

 • Їжа – для видалення органічних забруднень;
 • Робота – для видалення плям від чорнил або декоративної косметики;
 • Вулиця - для видалення плям від бруду та трави.

Програма "Швидке прання"

Просто оберіть проміжок часу, який Вам потрібен:

 •  9 хвилин: найшвидший режим прання, який не має аналогів на ринку..
 • 30 хвилин: швидке прання за температури 30 °C стане ідеальним для змішаної білизни.
 • 1 година: прання за температури 60 °C з чудовим співвідношенням час-результат.

Програма Спорт

Три спеціальних режими прання призначені для всіх членів родини та забезпечують дбайливий догляд за спортивним одягом та взуттям.

Програма Пух

Тепер Ви можете прати Ваш одяг з пуху та ковдри у пральній машині, заощаджуючи час та гроші. Спеціальна програма допоможе зберегти їх м'якість та об'єм. 

Програма Самоочищення

Спеціальна програма самоочищення створена для очищення внутрішніх деталей машини без використання будь-яких допоміжних засобів. Регулярне використання цієї програми забезпечить чистоту та гігієнічну обробку за температури  90°. 

Еволюція дизайну

Справжній італійський стиль. 

Мінімалістичний стиль та надійність конструкції  покликані задовольнити не лише естетичні вимоги до пральної машини, але і спростити її використання. 

Проста та інтуїтивна

Проста та інтуїтивна

Все, що Вам потрібно лише у один дотик.

Яскраво-синя кнопка Push&Wash;  всі програми об'єднані по типу прання: щоденне ЕСО, стандартна програма та індивідуальна; нова панель управління та детальний опис технічних характеристик . Все це суттєво спрощує використання Вашої нової пральної машини. 

Ще простіше та зручніше

Ще простіше та зручніше

Діаметр дверцят люку забезпечує легке та зручне  завантаження білизни без додаткових зусиль. Дверцята оснащені вбудованою  ергономічною ручкою для комфортного використання.