Правила сайту

Зміст даного сайта: www.indesit.ua (далі - "Сайт"), в тому числі дані, повідомлення та інше наповнення, яке складається з тексту і графіки, а також моделі, відмічені символом "©", захищено законами про авторське право, міжнародними угодами та іншими законами і угодами про інтелектуальну власність.

Авторські права на зміст сторінок Сайта належать компанії  Юропіан Апплайансез Україна (далі - "Компанія") - Copyright © 2000-2009. Усі права захищено. Зміст сторінок Сайта не дозволяється повністю або частково копіювати, відтворювати, передавати, завантажувати, друкувати або розповсюджувати ніяким чином без попереднього дозволу з боку Компанії, крім зберігання у власному комп'ютері користувача і друку витягів зі сторінок Сайта лише для особистого використання

Торгові марки і логотипи, які містяться на цьому сайті, є власністю компанії  Юропіан Апплайансез Україна Вони не можуть використовуватися на будь-яких Інтернет-сайтах, крім Сайта, без попереднього дозволу Компанії.

Компанія не несе відповідальншсть за матеріал, створений або розміщений третіми особами, на який Сайт містить посилання. Особи, які вирішують відвідати певний сайт за посиланням зі Сайта www.indesit.ua, роблять це на власний ризик і несуть відповідальність за всі необхідні заходи проти вірусів та інших небезпечних елементів. Посилання на інші сайти не означає, що Компанія є спонсором або учасником організацій, які надають послуги, описані на таких сайтах.

Будь-який матеріал, надісланий до Сайта, наприклад електронною поштою або через веб-сторінки , не вважається конфіденційним. Компанія не має жодних зобов'язань щодо такого матеріалу та є вільною у відтворенні, використанні, розголошенні, демонстрації, трансформації, використанні як основи для іншої роботи і розповсюдженні його третім сторонам без обмежень. Надалі Компанія може вільно використовувати всі ідеї, концепції, ноу-хау або технічний досвід, які містяться у таких матеріалах, із будь-якою метою, в тому числі і не тільки задля розробки, виробництва і маркетингу продукції за допомогою таких матеріалів. Кожен, хто надсилає матеріал, підтверджує цим, що його дозволено публікувати і погоджується, що Компанія не розглядає жодних претензій з боку третіх сторін відносно такого матеріалу.

Цей Сайт надає широкий публічний доступ до інформації щодо його проектів, яка призначається також професійній спільноті (фінансовим аналітикам і журналістам, інституційним і приватним інвесторам). Метою є надання точної, актуальної інформації. Компанія докладає всіх зусиль, аби інформація, яка з'являється на Сайті, була достовірною й актуальною. Однак, на сайті можливі випадкові помилки чи упущення. Будь-яку помилку, про якубуде повідомлено, ми виправимо