Вам потрібна духова шафа?
Ми допоможемо Вам підібрати варіант, який задовольнить всі Ваші потреби!

Ми - те, що ми їмо, так? Тобто має сенс купувати духову шафу, яка буде найкращим чном відповідати нашим потребам та вимогам.

Вибір відповідної духової шафи може бути досить складним. Тож нехай наші поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

Готові? Тоді починаємо!

1. Що саме вам потрібно:
духова шафа чи плита?

Яка різниця між духовою шафою та плитою? Дуже проста: плита поєднує у собі духову шафу та варильну поверхню (газову або індукційну).

Проте плити - завжди автономні і їх неможливо вбудувати та інтегрувати у меблі. А духова шафа - це прилад, який ідеально вбудовується у фасад.

2. Газова чи електрична?

Електричні духові шафи оснащені широким спектром функцій приготування, такими як запрограмовані рецепти та автоматичні програми.

У свою чергу, газові духові шафи забепечують дистрибуцію тепла, яка найкраще підходить для створення соковитих, ретельно приготованих страв для особливих подій.

3. Будьте уважні з вимірами!

Перед тим, як придбати нову духову шафу, слід впевнитись, що ви ретельно виміряли всі габарити. Тож витягуйте вимірювальні рулетки та починайте записувати цифри!

Щодо розміру, духові шафи зазвичай класифікуються як "одинарні" та "подвійні". Одинарні духовки є найкращим вибором для багатьох родин. У них достатньо простору для щоденного приготування, та їх просто розташувати у кухні, навіть, якщо місця на кухні вобмаль. Подвійні духові шафи виглядають як дві об`єднані духові шафи. Вони універсальні та пропонують додатковий простір для приготування. Якщо ви організовуєте вечірки або у вас дуууже велика родина, можливо, це саме те, що Вам потрібно.

4. Оберіть колір!

Колір є важливим елементом для створення ідеального дизайну. Побутова техніка представлена у всьому розмаїтті кольорів, включаючи, серед іншого, білий, чорний та колір нержавіючої сталі. Це практичні кольори і вони легко доповнять Ваш інтер'єр. Пам`ятайте: ви також можете додати акценти - приміром, встановии білу духову шафу у кухні, де домінують темні кольори. Це питання смаку.

Розглядайте різні варіанти та обирайте той, який подобається Вам найбільше.

5. Звертайте увагу на наявність функції автоматичного очищення.

Так, духові шафи можуть бути обладнані системою автоматичної очисткиі! Якщо це саме та опція, яку ви шукаєте, надаємо вам швидкий огляд головних систем очищенняя: каталітика та піроліз.

Каталітика

Духові шафи з каталітичною системою очищення мають спеціальні жарові панелі, які створені для поглинання жиру. Під час циклу каталітичного очищення духова шафа нагрівається до дуже високої температури. Під дією високих температур надлишковий жир та бруд згорають і все, що потрібно зробити Вам - протерти духову шафу вологою ганчіркою після того, як програму очищення будет завершено і шафа охолоне.

Піроліз

У духових шафах з піролітичною системою очищення під час дії циклу самоочищення духовка нагрівається до екстремально високих температур.

6. Оберіть додаткові функції!

Як й більшість домашніх приладів, сучасні духові шафи обладнані корисними функціями, які допоможуть вам готувати смачно та без зайвих зусиль.

Нижче наведено вибір функцій, які можуть запропонувати духові шафи Indesit.

Функція "Turn&Cook"

Один рух - і 80 чудових рецептів!

Нова функція від Indesit "Turn&Cook": просто поверніть ручку духової шафи та готуйте до 80 улюблених рецептів лише за 1 годину.

Функція "Приготування замороженої їжі"

Від замороженого до готового за лічені хвилини!

Функція "Приготування замороженої їжі" дозволить вам готувати значно швидше. Ця функція розрахована на отримання найкращого результату приготування навіть без попереднього розігрівання дуїової шафи.

Просто покладіть у духову шафу заморожену їжу та розпочніть приготування!

Функція "Піца"

Ідеальна піца! За допомогою функції "Піца" у Вашій духовій шафі автоматично встановлюються оптимальні температура та час, щоб Ви могли насолоджуватись смачною піцою будь-коли!

Крім того, ця функція стане у нагоді для розігріву та приготування хлібу та іншої випічки.