Як знайти найкращий холодильник для вас.

Як знайти найкращий холодильник для вас.
Прості поради для покупця.

Важко навіть уявити кухню без холодильника. Ми покладаємося на нього для виконання надзвичайно важливого завдання — зберігання нашої їжі.

Ви можете бути приголомшені різними видами холодильників та різними функціями, які вони пропонують. Наші зручні поради для покупця холодильника допоможуть вам обрати найкращий саме для вас!

Готові? Розпочинаємо!

1. Оберіть вид

З морозилкою вгорі, з морозилкою знизу, компактний, із заскленими дверцятами... і далі за списком.

Давайте зосередимося на головних особливостях найзагальніших різновидів холодильників, щоб ви могли самі почати вирішувати, який би підходив найкраще для вас.

З морозилкою вгорі

Це найзагальніший різновид холодильника, із дверцятами морозилки, розміщеними вгорі. Холодильники з морозилками вгорі мають гарну місткість, а це означає, що ви можете покласти в них чимало всього, навіть коли їхні зовнішні розміри здаються обмеженими. Якщо для вас важливий захист довкілля, пам'ятайте, що холодильники з морозилкою вгорі мають велику енергоефективність!

Холодильники з морозилками знизу

Якщо Ви користуєтесь морозильною камерою не часто, то оптимальним рішенням для Вас стане комбінований холодильник з нижньою морозильною камерою. Адже таким чином продукти, які Ви зберігаєте у холодильній камері, завжди будуть на рівні очей . 

Однодверні холодильники

Однодверний холодильник стане для Вас оптимальним  рішенням у випадку, якщо Ви вже придбали морозильну камеру або скриню. Завдяки відстуності морозильної камери, Ви отримаєте додатковий простір для зберігання продуктів.   

Компактні

Компактні холодильники ідеальні для офісів, невеликих кухонь або гостьових кімнат. За рахунок компактних габаритів Ви зможете розташувати їх навіть  у приміщеннях з дуже обмеженим простором. 

2. Розгляньте інтегровану опцію

Indesit пропонує також інтегровані (інакше кажучи, вбудовані) холодильники.
Отже, якщо Ви бажаєте, щоб Ваш новий холодильник був єдинм цілим з меблями та ідеально пасував до інтер’єру,
Вам обов’язково слід розглянути такий варіант. Слід пам’ятати, що зазвичай шафи та меблі для встановлення таких
холодильників проектуються окремо, тож будьте уважні до габаритів. І тому....

3. Не забудьте виміряти!

Час взяти вимірювальну рулетку. Перш ніж придбати новий холодильник, неодмінно виміряйте простір,
де Ви плануєте його розташувати, адже габарити різних типів холодильників можуть суттєво відрізнятись.
А ще не забудьте виміряти ширину та висоту дверей у своїй домівці! Бо ж не дуже приємно буде, коли ваш новий блискучий побутовий прилад не проходитиме через вхідні двері!

4. Зрозумійте свої потреби

Сучасні холодильники надають великий вибір чудових функцій (ми коротко розкажемо про них у наступному розділі). Але варто орієнтуватися на найголовніші, практичні функції та характеристики. Тут надано кілька прикладів функцій, які вам можуть знадобитися.

Реверсивні петлі

Хай ви надаєте перевагу інтегрованому або автономному приладу, неодмінно перевірте, у якому напрямку двері холодильника відчиняються (справа наліво чи зліва направо), і чи це підходить для компонування вашої кухні. Деякі холодильники мають реверсивні петлі, тому двері можна змонтувати відповідно до ваших потреб.

Рухомі полиці

Якщо Ваша родина велика, Вам скоріше за все відома проблема, коли холодильник настільки переповнений продуктами, що про деякі з них Ви просто забуваєте і потім змушені викидати. Рухомі полиці — проста, але зручна особливість, яка дозволяє вам дістати їх і легко знайти те, що шукаєте.

5. Оберіть додаткові функції!

Flexi Use Box

Зберігайте досконало.
Indesit’s Flexi Use Box — це універсальне відділення, яке забезпечує досконалу температуру для ваших фруктів, м'яса або риби. Залежно від того, де ви розміщуєте Flexi Use Box, його температуру можна окремо регулювати відповідно до ваших конкретних потреб: одне положення забезпечує правильну температуру для ваших фруктів, тоді як м'ясо та риба, які вимагають нижчих температур, мають своє власне відділення.
Indesit’s Flexi Use Box гарантує, що ваша їжа зберігатиметься довше та смакуватиме краще!

Openspace

Спеціально для ваших потреб.
Cистема управлыння простором OpenSpace від Індезіт дозволить Вам органзовувати простір морозильної камери відповідно до Ваших потреб. Ви зможете легко виймати та переставляти ящики, вивільгюючи додатковий простір для об’ємних продуктів. 

Дозатор напою

Іноді прісна вода.
Дозатор напою — характеристика для вибору на холодильниках Indesit, яка надає охолоджену воду. Місткий резервуар води міститься у дверцятах холодильника і коли вона закінчується, нове наповнення легке, як (вибачте за каламбур) пиття склянки води!