Хочете придбати нову морозильну камеру?

зберігання продуктів

Хочете придбати нову морозильну камеру?
Не переймайтесь — ми тут, щоб допомоги!

Декому морозильного відділення у холодильнику середніх розмірів не вистачає. Автономні морозильні камери надають набагато більше простору та ідеальні умови, якщо вам подобається робити заготовки або великі закупівлі харчів раз на тиждень чи на місяць, а потім їх заморожувати і не думати про нові походи до магазину.
Цей простий посібник покупця морозильної камери допоможе вам ознайомитися із покупкою.
Готові? Розпочнемо!

1. Оберіть тип

Морозильні камери бувають двох основних видів: морозильна скриня та вертикальна морозильна камера. Тут є деякі поради, щоб допомогти вам з вибором.

Морозильні скрині

Морозильні скрині відкриваються вгору і розміщуються горизонтально. Для впорядкування продуктів у цьому обладнанні використовуються розділювальні перегородки та підвісні кошики. Морозильні скрині чудово захищають ваші харчі від опіків і є енергоефективними. Що ж до цін на них, то вони ще й досить недорогі.

Вертикальні морозильні камери

Вертикальні морозильні камери встановлюються як звичайні холодильники — одна чи більше передніх дверцят відчиняються на вас, а всередині них містяться горизонтальні полиці. Вертикальні морозильні камери надають простий, безпосередній спосіб упорядкувати заморожені продукти. Крім того, вони займають мало поверхні підлоги, тож ви можете поставити їх і невеликих приміщеннях.

Компактні морозильні камери

Морозильні камери бувають також і компактних розмірів. Якщо простір для Вас - проблема, то компактна морозильна камера може стати саме тим рішенням, яке Вам підійде.
Завдяки своєму компактному розміру, вони надзвичайно легко вписуються у схему розміщення.

2. Вбудована чи соло ?

Подібно до інших видів побутових приладів, більшість брендів, у тому числі й Indesit, пропонують як інтегровані (вбудовані), так і автономні морозильні камери.
Якщо ви вже маєте меблі, що містять інтегровані, тобто вбудовані побутові прилади, то ви, ймовірно, надасте перевагу інтегрованому варіанту. Інтегровані побутові прилади гарантують, що ваш побутовий прилад виглядатиме гармонійно.
З іншого боку, якщо гармонія з меблями не є важливою, оберіть автономну (вона ж соло) морозильну камеру. Автономні побутові прилади Indesit мають привабливий дизайн, а отже вни зможуть прикрасити Вашу оселю!

3. Не забудьте виміряти!

Час взяти вимірювальну рулетку. Перш ніж прибати морозильну камеру, неодмінно виміряйте розмір місця, яке для нього призначено! Габарити у морозильних камер різних типів значно різняться, тож краще ретельно планувати заздалегідь.
А ще не забудьте виміряти ширину та висоту дверей у своїй домівці! Бо ж не дуже приємно буде, коли ваш новий блискучий побутовий прилад не проходитиме через вхідні двері!

4. Оберіть додаткові функції!

Super Freeze

Кладете свіжу їжу до морозильної камери?  

Функція Super Freeze швидко знижує температуру всередині камери та, таким чином, гарантує максимально швидку заморозку, а отже і суттєве зменшення морозних опіків. Ваші продукти збережуть свою харчову цінність, свіжий смак та зовнішній вигляд.

Терморегулювання

Ваші продукти під надійним захистом.
Функція терморегулювання Indesit постійно контролює внутрішню температуру Вашої морозильної камери, щоб забезпечити найкраще середовище для вашої їжі.

У випадку, якщо температура перевищить встановлений рівень, прилад повідомить Вас акустичним сигналом.