Бажаєте придбати мікрохвильову піч?
Дозвольте нам допомогти

Мікрохвильові печі є основним елементом кухонь вже досить довго. Вони використовувалися як замінники традиційних духовок, якщо було необхідним швидко розігріти або розморозити їжу. 

Сучасні мікрохвильові печі значно удосконалили, і тепер вони пропонують багато функцій та технологій, що дозволяють вам готувати смачну їжу, саме таку, яку б ви могли приготувати у традиційній духовці.

1. Беріть вашу вимірювальну рулетку!

Однією з найкращих переваг мікрохвильових печей є їх розмір - невеликі, компактні, їх легко пристосувати до вашої кухні.

Вам треба впевнитись, скільки у вас є простору. Це особливо важливо, якщо ви хочете придбати вбудовану мікрохвильову піч. Цей вид мікрохвильових печей без проблем впишеться до вашого інтер´єру та матиме гарний вигляд!

А для цього вам потрібно точно знати, скільки у вас є місця

2. Підберіть додаткові функції

Технології мікрохвильових печей зробили крок вперед. Моделі останнього покоління пропонують вам розмаїття цікавих функцій, які допоможуть у приготуванні апетитної страви. 

Нижче наведено перелік функцій, які можуть запропонувати мікрохвильові печі Indesit.

Дизайн

Елегантні, стильні, функціональні

Мікрохвильові печі Іndesit мають неперевершений дизайн, у той же час пропонуючи вам обладнання за останніми технологіями та функції, щоб допомогти  у приготуванні вишуканих страв.

Збільшений світлодіодний дисплей

Повний контроль, без зайвих зусиль.
Збільшений світлодіодний дисплей у мікрохвильових печах Indesit колекції Aria пропонує вам швидкий та простий доступ до програм та налаштувань. Підсвічені іконки, сенсорні кнопки та зручний інтерфейс забезпечать вам легке  використання.

Гриль

Бездоганне засмаження

Мікрохвильові печі Indesit колекції Aria обладнані вбудованим грилем, тож ви можете насолоджуватися швидкістю та розмаїттям опцій приготування, та бездоганно хрусткими, підрум`яненими стравами.

Запрограмовані налаштування

Готуйте впевнено.

З мікрохвильовими печами Indesit Aria приготування стає легшим, ніж будь-коли, з багатьма запрограмованими функціями, які автоматично налаштовують максимальну температуру та час приготування за вашим рецептом. 

Готуєте ви піцу чи підсмажуєте овочі - насолоджуйтеся бездоганними стравами завжди.

Кришка

Допомога на кухні.

Кришка для мікрохвильовоъ печі Indesit Aria запобігає розбризкуванню та позбавляє Вас від необхідності частого прибирання.

Ви також можете накрити одну страву та готувати іншу у той самий час, не змішуючи аромати.