Думаєте про нову посудомийну машину?

Думаєте про нову посудомийну машину?
Скористайтесь нашими рекомендаціями!

З появою посудомийної машини Ви зможете забути про миття посуду руками! Це вже саме по собі викликає до неї повагу!

Але є деталі, які варто вивчити детальніше, щоб зробити правильний вибір. Ознайомтесь з нашими порадами, щоб обрати саме той варіант, на який Ви шукаєте.

Готові? Отож, до справи!

1. Оберіть свій стиль.
Вбудована чи автономна?

Насправді це залежить від того, як виглядає зараз ваша кухня. Якщо ви вже маєте меблі, що містять інтегровані, тобто вбудовані, побутові прилади, то ви, ймовірно, надасте перевагу цьому варіанту.
Інтегровані побутові прилади гарантують, що ваша посудомийна машина гармонійно виглядатиме на вашій кухні.

З іншого боку, якщо меблі на Вашій кухні не передбачають вбудовування, для Вас оптимальним рішенням стане автономний прилад. Крім того, автономні побутові прилади Indesit мають приємний дизайн, тож слід їх показати!

Зверніть увагу на колір:

звичайні кольори для автономних побутових приладів — це білий та колір нержавіючої сталі. Це універсальні кольори, і вони можуть легко комбінуватися з будь-яким інтер'єром.

2. Візьміть вимірювальну рулетку!

Перш ніж придбати посудомийну машину, неодмінно виміряйте габарити місця, де Ви плануєте її розмістити!

Посудомийні машини загалом бувають трьох розмірів: Повногабаритні, slimline та компактні.

І, ясна річ, пам'ятайте: не обмежуйте свої вимірювання тільки кухнею! Зверніть увагу на ширину всіх проходів, дверей та входів, через які ваш новий прилад доведеться проносити під час доставки. Бо ж не дуже приємно буде, коли ваш новий блискучий побутовий прилад не проходитиме через вхідні двері!

3. Врахуйте свої звички мити посуд

Ваша родина — велика? Ви часто влаштовуєте вдома вечірки з друзями? Якщо так, то брудні тарілки, скоріше за все, назбируються дуже швидко. Або, може, у вас протилежна ситуація: ви хочете посудомийну машину, але щоденна кількість забрудненого посуду у вашій сім'ї відносно невелика.

Один важливий чинник, який варто розглянути — кількість столових наборів, для яких ваша нова посудомийна машина буде потрібна.

Що таке столовий набір? Добре, уявіть компонування офіційного обіду. Кожен гість матиме мілку тарілку, десертну тарілку, десертну ложку, глибоку тарілку, столову ложку, склянку, чашку, блюдце, чайну ложку, ніж, виделку. Усі вони разом дають нам один столовий набір. Помножте їх на загальну кількість доступних столових наборів, які ваша посудомийна машина пропонує, і це дасть вам уявлення про те, скільки штук ви зможете до неї покласти.

4. Оберіть додаткові функції

Посудомийні машини зазвичай мають низку спеціальних опцій та функцій.

Порада від нас — уважно прочитайте інформацію про всі функції та опції, які пропонуються, та добре продумайте, чи користуватиметесь Ви ними насправді.

Ось вибір характеристик посудомийних машин Indesit.

Відкладений старт

Досконале регулювання часу! Функція відкладеного старту дозволяє вам задавати початок циклу, коли це найприйнятніше для вас.

Extra cycle

Колекція Indesit’s eXtra має ряд додаткових функцій, призначених, щоб спростити ваше життя.

Наприклад, зніміть верхній кошик вашої посудомийної машини eXtra, щоб збільшити внутрішній простір до 53-см місце всередині.

А інноваційна гідравлічна технологія видалить навіть найскладніші плями та залишки їжі, так що ви зможете завжди бути задоволені чистотою посуду.