Нова пральна машина?
Давайте підберемо найкраще рішення для вас!

У житті є кілька незмінних речей. Одна з них полягає у тому, що білизна забруднюється, а потім цю брудну білизну ще й треба прати. Нічого не поробиш - таке життя.

Проте ми допоможемо вам з легкістю з цим впоратися. Давайте розпочнемо із цього посібника, у якому ми зазначимо ключові фактори, які вам необхідно враховувати під час придбання нової пральної машини.

Готові? Отже, розпочнемо!

1. Розгорніть вимірювальну стрічку!

Простір та час мають дещо спільне: їх завжди не вистачає.

Перш ніж придбати пральну машинку,обов'язково зробіть необхідні виміри простору під машинку.

А ще не забудьте поміряти ширину дверей у вашому помешканні! Ви ж не хочете отримати новеньку блискучу техніку лише заради того, щоб переконатися, що вона не проходить через вхідні двері!

2. Вибір: вертикальне чи горизонтальне завантаження?

Існують два основні типи пральних машин: із вертикальним та фронтальним завантаженням. Приймаючи рішення, подумайте про те, як та де ви будете користуватися приладом.

Замало місця? Можливо, пральна машинка із вертикальним завантаженням допоможе вам заощадити кілька квадратних сантиметрів дорогоцінної площі.

Як варіант - ви можете придбати також і сушильну машину для білизни та встановити її на пральну машинку. У такому випадку найкращим рішенням буде пральна машинка із фронтальним завантаженням.

 Для вашого комфорту ви також можете підняти пральну машину для зручності  завантаження за допомогою підставок.

фронтальне завантаження

Пральні машини із фронтальним завантаженням мають чудові характеристики, при цьому вони використовують небагато води і заощаджують ресурси.

Вертикальне завантаження

Пральні машини із вертикальним завантаженням мають короткі цикли прання, а їхня конструкція сприяє зменшенню вібрації під час роботи.

3. Зважте білизну

… Ну гаразд, не у буквальному розумінні цього слова (хоча це і не завадило б). Проте визначте середній обсяг одягу, який необхідно прати у вашій родині. Від цього залежить об'єм барабана вашого нового приладу. Це також є основним параметром вибору вашого нового придбання. Пам'ятайте: об'єм барабана визначається вагою сухої, а не вологої білизни. Отже, якщо Ви зацікавилися пральною машиною із об'ємом 7 кг, то це означає, що вона здатна вмістити еквівалент 7 кг сухого одягу. Звичайно, волога білизна важитиме набагато більше, ніж суха, проте не хвилюйтеся - прилад розрахований на те, щоб впоратися із додатковою вагою.

4. Оберіть ваші "фішки".

Пральні машини Indesit обладнані додатковими функціями, включаючи спеціальні цикли прання, мають високу енергоефективність та споживають небагато води, і т.д.

Плануючи свою покупку, візьміть час на обдумування, що саме вам потрібно. Ми наводимо вибір функцій пральних машин Indesit.

Innex

Натиснув і забув.

Поспішаєте? Налаштування вашої пральної машини займе лише дві секунди. Буквально. 

 Серія пральних машин Innex від Indesit звела процес прання до мінімуму: достатньо один раз натиснути кнопку. 

Що б ви не прали - бавовну, синтетику або і те, і інше - просто натисніть на кнопку Push & Wash на пральній машині Innex, і на цьому усі налаштування завершені.

Extra Wash

Невипраних плям не існує

Ви бачили усі види плям. Деякі з них викликають у вас бажання рвати на собі волосся. Не варто це робити - ви потім пожалкуєте.

Існує набагато простіший та ефективніший метод: покладіть цей забруднений одяг у пральну машину та оберіть спеціальний цикл Extra Wash.

В результаті Ви матимете бездоганно чисту білизну та посміхнетесь із полегшенням. Досить непогано, еге ж?