Найкраща плита для вашої кухні?
Ось декілька порад, щоб допомогти вам зробити правильний вибір!

Плити — чудова опція для маленьких кухонь. Як автономні побутові прилади, що комбінують варильну поверхню з духовкою, вони надзвичайно універсальні.

Перед придбанням нової плити слід врахувати кілька моментів, які допоможуть вам обрати найкращу для вас. Дозвольте цій корисній інструкції допомогти Вам!

1. Перш за все оберіть тип

Існує три основні види плит: газові, електричні та комбіновані.

Газові плити

Газові плити забезпечують точне приготування. Пам'ятайте: щоб безпечно встановити газову плиту, вам знадобиться сертифікований професіонал,

Електричні плити

Електричні плити універсальні та багатофункціональні.

Склокерамічні

Привабливі та мінімалістичні варильні поверхні зі склокераміки мають елегантні, пласкі скляні керамічні поверхні. З прихованими під ними металевими нагрівальними елементами, які забезпечують дистрибуцію тепла. Їхня пласка поверхня робить їх особливо легкими для очищення,а інтуїтивні сенсорні панелі рублять використання ще приємнішим.

Плити комбіновані

Плити комбіновані поєднують переваги як газових, так і електричних плит. Вони зазвичай мають газові конфорки та електричні печі, тож ви можете насолоджуватися вигодами від точного та безпосереднього приготування їжі на газу з перевагами універсальної електричної духовки.

2. Візьміть вимірювальну рулетку!

Перш ніж купити нову плиту, неодмінно виміряйте розмір місця, яке для неї призначається! Ми рекомендуємо враховувати додаткові 5 мм довкола побутового приладу для полегшення вентиляції та запобігання перегріванню. А ще не забудьте виміряти ширину дверей та інших проходів у своїй домівці! Бо ж не дуже приємно буде, коли ваш новий блискучий побутовий прилад не проходитиме через вхідні двері!

3. Оберіть додаткові функції, які Вам потрібні

Як і більшість побутової техніки, сучасні плити пропонують корисні функції, щоб допомогти вам реалізувати всі Ваші потреби. 

Ось функції, які ми пропоунємо Вам у плитах Indesit.

Multichef

Легко варіть чудові страви!

"Multichef" пропонує декілька унікальних способів приготування їжі, допомагаючи вам легко готувати апетитні страви. Від міцної, насиченої кави темного обсмажування до піци та часникового хліба, про все це подбає "Multichef" .

Easy Cleaning

Очищайте легко. Опція  "Easy Cleaning" від  Indesit дозволить вам швидко, безпечно та легко зняти скляну передню панель з Вашої плити, щоб зробити очищення легким, як ніколи.