Бажаєте придбати нову варильну поверхню?
Перегляньте наші поради.

Ніщо не виглядає таким бездоганним, як просто стояти перед вашою варильною поверхнею серед ароматів ваших страв.

Це саме те місце, де ви можете відпустити на волю ваші кулінарні таланти та надихатися приготуванням їжі.

Купуючи варильну поверхню, слід впевнитись, що вона відповідає вашим особливим потребам. Тут ми надаємо вам декілька порад, які допоможуть знайти саме вашу річ. Розпочнемо!

1. Вона повинна відповідати вашому стилю готування.

Основне, на що вам необхідно покладатися - це ви самі, ваш стиль приготування. Деякі види варильних поверхонь, можливо, підходять вам більше, ніж інші. Безумовно, існує багато речей, які необхідно прийняти до уваги. Наприклад, якщо у вас є діти, на першому місці для вас, вочевидь, буде безпека.

Нижче ми наводимо основні існуючі види варильних поверхонь.

Електричні варильні поверхні

Електричні варильні поверхні  - це доступний, перевірений часом вибір. Це серйозний та ефективний прилад, який надає вам достатньо контролю під час приготування.

Електричні варильні поверхні  зазвичай оснащені чотирма або п`ятьма круглими електроспіралями, які нагріваються, у свою чергу, нагріваючи каструлю або  пательню.

Склокерамічні варильні поверхні

Cклокерамічні варильні поверхні приваблюють око та є мінімалістичними. Вони мають елегантні, рівні склокерамічні поверхні, під якими розташовано ряд спіральних, металевих нагріваючих елементів, що передають тепло різним зонам приготування, які, у свою чергу, нагрівають каструлю або пательню.

Індукційні варильні поверхні

Індукційні варильні поверхні оснащені інноваційною технологією, яка за рахунок елекртомагнітного поля нагріває безпосередньо посуд, а не поверхню.
Коли це відбувається, поверхня вашої варильної поверхні залишається кімнатної температури, навіть під час приготування, є цілком безпечною, і це гарний вибір, якщо у Вас в будинку є діти.

Газові варильні поверхні

Якщо Вам подобаються точні налаштування під час приготування, класичні, газові пальники є для вас найкращим рішенням. Газові пальники миттєво реагують на налаштування, дозволяючи регулювати рівні температури.

Вони ідеально підходять для швидкого обсмажування та приготування у каструлі в цілому, у той же час є низько витратними.

2. Зробіть вашу варильну поверхню привабливою для ока

Варильні поверхні можуть додати вашій кухні справжнього відчуття стилю.

Якщо для вас важливий загальний вигляд Вашої кухні, не забувайте про відповідний колір. Дизайн та зовнішній вигляд є дуже важливими! Родини проводять багато часу на кухні, тож вона повинна стати приємним місцем для цього!

Зазвичай варильні поверхні бувають білі, чорні та кольору неіржавіючої сталі. Це практичні кольори і вони легко підійдуть до вашої кольорової гами. Ви також можете додати трохи контрасту - наприклад, встановивши білу варильну поверхню, якщо ваша загальна кольорова гама є темною.

3. Підберіть для себе додаткові переваги!

Як й більшість домашніх приладів, варильні поверхні Indesit допоможуть Вам виявити у собі внутрішнього шеф-повара. Нижче наведено вибір функцій, які можуть запропонувати варильні поверхні Indesit.

Варильна поверхня з потрійним рядом полум'я.

Швидке обсмаження. Особлива форма решітки та потрійний ряд полум'я  потужністю 3,25 кВт забезпечить швидке та ефективне нагрівання та подарує стравам хрустку скоринку.