БУТИ МАМОЮ ЗНАЧИТЬ ЗАВЖДИ БУТИ ТАМ, ДЕ ВИ ПОТРІБНІ

Зміни - невід'ємна частина нашого життя. Навчіться приймати їх рішуче, з любов'ю та оптимізмом.

БУТИ МАМОЮ ЗНАЧИТЬ ЗАВЖДИ БУТИ ТАМ, ДЕ ВИ ПОТРІБНІ

Моя "маленька донечка" вже зовсім не дитина. Їй вже 19 і я мусила б давно звикнути до цієї думки. Але, вочевидь, я так і не змогла: адже зараз я допомагаю їй пакувати речі для переїзду на навчання і не можу повірити, що вона вже зовсім доросла і ось-ось поїде від мами та тата.

Але....це відбувається з нами тут і зараз

Донька попросила мене допомогти привести до ладу її маленьку квартиру. І коли я кажу "маленьку" я саме це і маю на увазі, адже її квартира дійсно крихітна. Вся квартира ледь не така сама, як кімната, у якій вона виросла. Але, на жаль, це все, що ми можемо дозволити собі зараз. В цілому, її квартира дуже симпатична, а головне - вона дуже подобається моїй доньці.

Вона все ще в процесі переїзду (вона аж досі не вирішила, як розмістити все необхідне на полицях своєї крихітної кухні). Так чи інакше, основне ми вже зробили.

Наприклад, ми вже придбали холодильник. Нам здавалось, що розмістити холодильник на такій маленькій кухні просто неможливо. Ми хотіли, щоб він був компактний ззовні, але мав великий корисний об'єм, був надійним та довговічним, та енергоефективним, за можливості. Як і більшості студентів, моїй доньці часто не вистачає грошей, а отже економія на комунальних послугах стала б надзвичайно доречною.

Переглянувши інформацію у інтернеті, а також дослухавшись до порад наших друзів, ми вирішили придбати компактний холодильник від Indesit. І ми дуже задоволені покупкою!

Для холодильника з такими компактними габаритами він дуже місткий: внутрішні полиці на дверцятах розташовані правильно, є морозильна камера і досить просторе відділення для овочів та фрутків. Скляні полиці виглядають надійно та стильно. Крім того, завдяки антибактеріальному покриттю продукти моєї дівчинки (так, я все ще її так називаю) зберігатимуть свіжість якомога довше і це просто ідеально!

Перенавішувані дверцята також виявились дуже доречним додатком. Планування простору, де ми поставили холодильник, досить нестандартне, тож для нас було важливим, щоб він відкривався зліва направо. Після встановлення ми здивувались, наскільки ідеально холодильник доповнив кухню.

Дізнатись більше про компактний холодильник Indesit Ви можете тут.