ІНКОЛИ МЕНШЕ - КРАЩЕ

Коли йдеться про обмежений простір, необхідно поступатися простором, але не якістю.

ІНКОЛИ МЕНШЕ - КРАЩЕ

Я знаю, що це може дещо жахливо прозвучати, але я пам’ятаю ті часи, коли я і мій дуже втомлений на роботі чоловік знесилені падали після складного робочого дня і (що найголовніше) після спілкування з нашою надактивною 2-річною донечкою. Іноді ми навіть пошепки мріяли і казали: "Правда, було б чудово, якщо вона зараз вже навчалась в університеті і ми б належали лише одне одному?"

Я попереджала, що скажу жахливу річ. Але зрозумійте і нас - це були цинічні жарти двох втомлених до смерті людей. От і все....

У будь-якому випадку ці часи лишились у далеко минулому. Наша донька вже дуже виросла і незабаром дійсно відправиться до університету. А ми тепер лише про те і мріємо, щоб повернути ті часи, коли вона була крихіткою.

І от наша крихітка знайшла крихітну квартиру, куди вона переїздить з кращою подругою. Вона трохи більша, ніж кімната, у якій виросла моя донька, але обидві дівчини просто у захваті від цієї квартири.

Вона попросила допомогти з облаштуванням їх нового помешкання. Першим, що я їй порадила було придбати посудомийну машину.
На мій погляд, це перше правило комфортного сумісного проживання, адже відсутність брудного посуду - відсутність сварок та конфліктів. І це доведено :)

Основною проблемою було знайти місце у надзвичайно маленькій оселі.

Я порадилась з друзями, пошукала додаткову інформацію у інтернеті та знайшла оптимальне рішення. Модель з лінії вузької техніки від Indesit. Це було саме те, що нам було потрібно.

Ці компактні моделі завширшки лише 45 см. можуть вміститись практично у будь-яку нішу.

Ми були дещо обмежені у грошах (а хто зараз не змушений економити?), ми трохи турбувались про те, що вона буде задорога для нас, але зрештою вона виявилась дуже доступною.

Вона має велику кількість програм та корисних функцій, які стануть дівчатам у нагоді. Експрес програма, режим половинного завантаження та багато інших корисних функцій.

У моєї маленької дівчинки (ми досі так її називаємо) буде надійна, функціональна та дуже корисна техніка по справедливій ціні.

Але найкраще у ній те, що тепер між подругами не виникне сварок через те, чия черга мити посуд.

Більше інформації про вузькі посудомийні машини Indesit Ви можете знайти тут.