НЕ ВИСТАЧАЄ МІСЦЯ ? ОПТИМІЗУЙТЕ.

Обмежений простір не обмежує Ваші можливості.

НЕ ВИСТАЧАЄ МІСЦЯ ? ОПТИМІЗУЙТЕ.

У нашій оселі надзвичайно небагато вільного місця. Буквально кожний сантиметр відведений під меблі, дитячі іграшки та інші речі (і ми навіть не пам´ятаємо інколи, навіщо саме ми придбали їх).

З огляду на постійний брак місця, нам потрібно було дуже практично та обачно підійти до питання побутової техніки. А отже нашими головними правилами при купівлі побутових приладів стали доступна та приємна ціна, ефективність та привабливий дизайн.

Прмиіром, коли ми шукали пральну машину, ми витратили не один день на пошуки ідеальної моделі. Нам подобавлась ідея управління режимами сушіння, але ми чудово розуміли, що це вплине на наш бюджет. В результаті довгих пошуків ми дізнали про лінію Innex від Indesit. Ми знайшли її!

По-перше, пральна машина вмістилась як у наш бюджет, так і у нашу крихітну ванну кімнату.

Крім того, навіть мій чоловік, який надзвичайно складно знаходить спільну мову з побутовими приладами (хоча ніколи в цьому і не зізнається), дуже швидко та просто навчився обирати програми. Адже всі вони зрозуміло зазначені на панелі управління, а кнопки та поворотні ручки дуже зручно розташовані. 

Якщо говорити про програми, то тут їх безліч і всі вони, на подив, надзвичайно корисні. Моя улюблена - Wash&Dry 45. Так-так, ви все правильно зрозуміли, вона пере та сушить речі за 45 хвилин і робить це ідеально.

Коли ми знаходимо вільну хвилинку (що буває дуууже рідко), ми любимо посидіти деінде з друзями. Після таких зустрічей наш одяг час від часу неприємно пахне цигарками або димом від вогнища. У таких випадках, я використовую програму AirFresh: вона надзвичайно швидко позбавляє одяг від неприємних запахів.

Як я вже казала, я надзвичайно тішусь, коли побутова техніка має стиль та естетичний вигляд. Дизайн цієї прально-сушильної машини створив відомий італійський дизайнер - Джорджетто Джуджаро, тож це дійсно витвір сучасного мистецтва!

На довершення можу сказати, що ми абсолютно задоволені нашим вибором, адже це оптимальне рішення для невеликої оселі без компромісів з якістю.

Дізнатись більше про прально-сушильні машини Indesit Ви можете тут