ОБМАЛЬ ВІЛЬНОГО МІСЦЯ? ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ТЕХНІКУ

У родині з чотирьох осіб вільний простір - на вагу золота.

ОБМАЛЬ ВІЛЬНОГО МІСЦЯ? ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ТЕХНІКУ

Моя донька - вегетаріанка. Я постійно на дієтах (не завжди ефективних, на жаль). Чоловік і син люблять смачно їсти. Дуже люблять. Ви знаєте, що це значить? По-перше , складне меню та незвичний графік харчування, по-друге - у нашому холодильнику раніше зовсім не вистачало місця. Там завжди було занадто багато продуктів, багато настільки, що його було інколи небезпечно відкривати!
Крім того, деякі продукти губились у нетрях холодильника і ми просто забували про них. Простіше кажучи, нам терміново потрібно було знайти щось нове. Після довгих пошуків ми знайшли ідеальний варіант для нас.

Indesit — вражаючі холодильники, у яких є все, що потрібно нашій родині. Вони дозволяють ефективно вирішувати цілу низку проблем, які виникали у нас раніше.

Наприклад, зіпсовані продукти. Це завжди мене дуже засмучувало. Полиці нашого старого холодильника завжди були заставлені настільки щільно, що продукти часто застоювались і їх строк придатності просто добігав кінця. У новому холодильнику Indesit можна просто висунути будь-яку полиць і відразу побачити, що на ній стоїть.

Завдяки відділенню FlexiUse Box продукти зберігаються ще краще. Цей маленький, геніальний контейнер дозволяє регулювати температуру незалежно від температури у холодильній камері. Так, наприклад, зона з температурою 0° ідеально підійде для зберігання м'яса та риби, а зона з температурою 5° більше підходить для якісного зберігання овочів та фруктів.

Як я вже і казала, нас багато і кожний має свій режим харчування. Тут дуже просто заплутатись. А отже я вигадала таке рішення (я ж мама і це як-ніяк мій обов'язок): їжу можна готувати наперед та заморожувати.
На щастя, морозильну камеру у нашому холодильнику Indesit можна легко адаптувати під свої потреби: міняти місцями та виймати ящики, тож у мене абсолютно не виникає проблем, коли необхідно заморозити велику кількість продуктів.

Ви можете дізнатись більше про холодильники eXtra тут.