ПРАННЯ: ТЕПЕР ПРОСТО ЯК "РАЗ-ДВА-ТРИ"

Інтуїтивна техніка, яка робить Ваше життя простішим.

ПРАННЯ: ТЕПЕР ПРОСТО ЯК "РАЗ-ДВА-ТРИ"

Моя дружина - мій герой. Правда.

Вона працює у повний робочий день, виховує двох дітей і при цьому вона ідеальна господиня. Звичайно, я намагаюсь їй у всьому допомагати, але я не маю таких організаторських здібностей.

Тобто коли я на роботі, мені чудово вдається планувати та приймати рішення, а от у побутових питаннях...я завжди звертаюсь до неї за порадою....

Одне з таких питань - прання.

З невідомих для мене причин, я абсолютно не вмію поводитись з пральною машиною. Я люблю працювати руками, можу легко полагодити зламані речі, але пральна машина... Це загадка для мене.

Хоча так було раніше. Зараз все змінилось.

Щоб допомогти дружині та хоч трішки спростити її життя, я вирішив придбати нову пральну машину. Чоловікостійку. Тим паче, що стару слід було давно міняти.
Я звернувся за допомогою до всемогутнього Google та, трохи "походивши" по сайтам, зайшов лінію пральних машин Innex від Indesit. Це було саме те, що я хотів.

Чому? Тому, що у пральних машинах Innex процес прання виглядає наступним чином:

Завантажте білизну
Натисніть кнопку

От так просто. Чесно.

Не потрібно обирати ніякі програми або мучитись і переключати та натискати безліч кнопок. І вже за 45 хвилин ви отримуєте чисту білизну.

Все це завдяки інтелектуальній системі Push&Wash, якою спокійно можу користуватись навіть я.
Тепер прання стало настільки елементарною справою, що навіть наш 10-річний син час від часу хоче взяти участь у ньому. Адже він також хоче допомагати матусі.

Звичайно, ця пральна має дуже багато інших переваг і програм (ECO, програма, щоб освіжити білизну та багато іншого). Я певний, що моя дружина з цікавістю буде вивчати кожну з них, що ж до мене - то мені достатньо Push&Wash.
Тепер у моєї дружини стало більше вільного часу, я перестав боятись пральну машину, а наш син залюбки бере участь у домашніх справах!

Дізнатись більше про пральну машину Innex Ви можете тут.