ДОРОГОЦІННІ МИТІ НА КУХНІ

Кухня - серце Вашої оселі.

ДОРОГОЦІННІ МИТІ НА КУХНІ

Останнім часом ми не можемо відірватись від кулінарних шоу.

Діти повсякчас вживають слова з італійської та французької кухні під час розмов. Вони навіть навчились правильно вимовляти французькою "крем-фреш", і це мене трохи лякає)))))). З іншого боку, це досить весело, адже тепер ми влаштовуємо змагання , хто приготує найсмачнішу страву, а отже ми стали вживати більш здорову їжу.

Наша кухня перетворилась на творчий простір. І мені це подобається, адже я завжди вважала, що кухня - це душа нашого дому. І якщо "ми те, що ми їмо", то кухня - це місце, де ми вирішуємо, ким ми хочемо стати.

Для своєї кухні ми обрали техніку Aria від Indesit. Вона виглядає просто фантастично: всі прилади доповнюють один одного та виглядають дуже охайно та сучасно. Можливо, це прозвучить дещо дивно, але ця техніка відображає нашу родину: ми всі різні, але при цьому ми доповнюємо одне одного.

Мій чоловік може готувати приголомшливі страви з м'яса у духовій шафі, у той час як ми з донькою будемо готувати низькокалорійний стір-фрай, а мій син буде експериментувати з приготуванням у мікрохвильовій печі.

Ми завжди готуємо разом і це дуже приємно.

Техніка Aria робить процес приготування простішим. Взяти, наприклад, варильну поверхню: вона індукційна. Я дуже задоволена безліччю варіантів, які вона пропонує, адже я можу використовувати посуд майже будь-яких форм та розмірів. А прибирання настільки просте, що майже перетворилось на задоволення.

Духова шафа має безліч корисних функцій.

Одна з них - Turn&Cook. Вам потрібно лише повернути ручку і за годину Ви отримаєте смачну страву. Раніше ми сперечались, хто митиме духову шафу після приготування, але з появою духової шафи Aria це перестало бути принциповим для нас. Тут є безліч рішень, які суттєво спрощують прибирання, наприклад, відкидний гриль, або скло дверцят, яке можна зняти у два простих кроки.

Наша кухня: гамірна, шумна та інколи не ідеально чиста.

Але це місце у нашому домі, де ми стаємо ближче.