НОВОСІЛЛЯ : ПРИВІД ВІДСВЯТКУВАТИ :)

Переїзд був складним, але необхідним.
Зараз самий час влаштувати вечірку!

НОВОСІЛЛЯ : ПРИВІД ВІДСВЯТКУВАТИ :)

Ми надзвичайно любили нашу стару оселю.

Це була наша перша спільна домівка, наше гніздечко, меблі для якого ми обирали самі. Але найголовніше те, що у цьому домі ми перетворились на справжню родину, нас стало троє. А потім з'явилась і наша донечка, і от нас уже четверо. Прийшов час зізнатись самим собі: наш дім став замалим. Нам потрібно було рухатись далі.

Так, зі сльозами на очах, але сповнені надії ми почали шукати новий дім. Якщо Ви були на нашому місці, Ви розумієте, як це складно. Здавалось, шо пошуки ніколи не закінчаться!

Тим не менш, нам це вдалось - за декілька місяців ми в'їхали до нової оселі. Звичайно зараз все ще виглядає незвичним. Але все зміниться: зрештою, це теж дім, який скоро стане нашим.

Хіба це не нагода влаштувати вечірку? Коли зустрічаєшся зі старими друзями у новому місце це тішить, чи не так?

Тепер ми чекаємо на друзів, хоча деякі речі все ще залишаються у коробках.

Так, у нас все ще невеликий розгардіяш ( я не знаю, як розпакувати всі наші речі!), але у одному ми певні: кухня готова до вечірки. Навіть більше, кухню ми планували та облаштовували у першу чергу. Поки ми бігали за малечею, щоб вдягнути їх, я з вдячністю поглянула на посудомийну машину.

Без неї сьогоднішня вечірка точно б не вдалась.

Ми обрали посудомийну машину Indesit eXtraspace. Вона надійна, зручна та просто надзвичайна! В ній вистачить місця для посуду та столових приладів на 14 осіб (і це чудово, адже на вечірці нас буде дванадцятеро!).

У цього маленького скарбу є всі необхідні програми та функції (які насправді корисні), в тому числі відкладений старт, ЕСО режим, половинне завантаження, інтенсивний цикл та багато інших. Якщо є потреба, можна навіть прийняти верхню корзину та використовувати для миття простір у 53 см. заввишки.

Нарешті ми вбрали дітей і мені здається, що я вже чую кроки біля дверей. Час веселитись!

Так, я починаю почуватись вдома.

Ви можете дізнатись більше про посудомийну машину Indesit eXtra тут.