ЗНАХОДЬТЕ РОЗУМНІ РІШЕННЯ

Побут інколи досить складна річ. Знаходьте розумні рішення,
щоб зустрічати будь-які домашні клопоти з посмішкою.

ЗНАХОДЬТЕ РОЗУМНІ РІШЕННЯ

Двоє дітей та повний робочий день - така комбінація потребує особливої зібраності.

Ми з чоловіком намагаємось розділяти всі справи на двох, але це не так просто. Мільйон речей, які потрібно зробити, а часу як завжди обмаль. Відразу після народження другого малюка, я зрозуміла, що у мене є два виходи: 1) втекти світ заочі 2) навчитись більш розумно та ефективно використовувати наш час.

Звичайно ж я обрала другий варіант, адже я неймовірно люблю свою родину.

Я вдалася до несуттєвих, на перший погляд, змін, але згодом змогла відчути величезну різницю.

Приміром, я організувала простір так, щоб завжди мати під рукою підгузки та все необхідне для їх заміни. Раніше я була змушена іти з немовлям до ванної кімнати, залишаючи старшу дитину хоча і ненадовго, але одну (коли чоловік був не вдома), і зазвичай це все закінчувалось пустощами, наприклад, малюнками на стінах та меблях....

Отже, я організувала невеликі пеленальні зони у кожній кімнаті тепер я не змушена "розриватись" між малечею. Все стало набагато простіше, а кількість малюнків зменшилась на 80%)

Я відношусь до категорії людей, які дуже цінують прості та оптимізовані рішення. Саме цим я керувалась, коли обирала побутову техніку.

Наприклад, нам був потрібен холодильник, який був би надійним, якісним та мав би весь потрібний саме мені функціонал. Я ретельно вивчила всі пропозиції та зупинилась на холодильнику eXtra від Indesit і ще жодного разу не пошкодувала.

Коли у тебе велика родина, ти, зазвичай, закуповуєш багато продуктів.

Раніше я могла досить довго шукати той чи інший продукт. У цьому холодильнику є чудове рішення на такий випадок - висувні полиці, а отже коли мені потрібно щось знайти, я просто трохи висуваю полицю і швидко знаходжу саме те, що шукала.

Я дуже засмучуюсь, коли змушена викидати продукти. Але у моєму новому холодильнику є спеціальне відділення FlexiUse , температуру у якому можна встановлювати відповідно до типу продуктів. Так, температура 0° ідеальна для зберігання м'яса, риби та інших делікатних продуктів, а температура 5° стане оптимальною для довготривалого збереження свіжості та смаку фруктів та овочів.

Ще одна річ, яка мені особливо подобається - можливість організовувати простір у морозильній камері відповідно до моїх потреб. Я дуже часто готую наперед і заморожую напівфабрикати власного виробництва, щоб приготувати вечерю швидше протягом тижня. І якщо я, приміром, хочу заморозити курку або індичку, то все, що мені потрібно - дістати одну полицю.

Я можу ще довго перераховувати переваги цього холодильника, але найголовніше це те, що абсолютно всі вони корисні і я дійсно використовую кожну з них, і кожна з них робить моє життя простішим та приємнішим.

Так, техніка Indesit - розумна.

Ви можете дізнатись більше про холодильники eXtra тут.