МОЯ ПРАЛЬНА МАШИНА - МАШИНА ЧАСУ!

Заощаджуйте електроенергію, воду і (що найважливіше!) час

МОЯ ПРАЛЬНА МАШИНА - МАШИНА ЧАСУ!

Нещодавно ми з чоловіком почали складати список невідкладних справ. Переглянувши його згодом, ми зрозуміли, що у добі просто немає необхідної нам кількості годин.

Вам, мабуть, це знайомо: діти, робота, справи по дому, магазини, прибирання, планування, ремонт, приготування їжі. Якщо за незрозумілим та щасливим збігом обставин у нас залишається трохи вільного часу, ми намагаємось присвятити його приємному відпочинку - перегляду фільмів, читанню, вечері вдвох (Ви ще пам'ятаєте таку розкіш?).

Взяти, наприклад, прання. Брудна білизна збирається постійно, безперервно. В той момент, коли я дістаю чисту білизну з машини, вже готові речі як мінімум ще на два прання. Прання одягу може знищувати Ваш час. А для батьків час - безцінний!

Я вже мовчу про рахунки за електроенергію. Вони коштували нам статку....

Ми відразу ж відклали список справ та зосередились на головному - машині часу.

Так-так, машині часу.

Від наших друзів ми дізнались про пральні машини MyTime від Indesit і вирішили придивитись до них уважніше. Це саме те, що було нам потрібно! Ми відразу ж позбулись старої машини та перейшли на MyTime. Прощавай старе! Привіт, нове!

Різниця була вражаючою.

Це чудо має 6 ультра-швидких програм тривалістю від 20 (так-так, 20) до 59 хвилин в залежності від типу завантаження. Я завантажую білизну і ось вона вже чиста.

Коли у мене з'явилась пральна машина MyTime я стала прати частіше, але при цьому у мене тепер набагато більше вільного часу!

Звичайно нас турбували рахунки за комунальні послуги. Адже неекономічна побутова техніка призводить до зайвих витрат щомісяця. Як з цим впоралась наша нова пральна машина?

Відповідь: Неперевершено! За умови невеликих завантажень, нам вдавалось заощаджувати до 70% води.

Так, це - машина часу. І нехай ми не можемо переміщуватись у минуле або майбутнє, у нас абсолютно точно з'явилось більше часу для теперішнього.

Дізнатись більше про пральну машину MyTime Ви можете тут.