Підказка для економії родинного бюджету: обирайте прилади з високим класом енергоефективності

Копійка гривню береже.

Підказка для економії родинного бюджету: обирайте прилади з високим класом енергоефективності

Математика та розрахунки - не мої сильні сторони, зовсім...абсолютно. Але коли я стала мамою, я навчилась багатьом новим речам.... навіть робити розрахунки.

Раз на місяць ми з чоловіком беремо ручку, папір та калькулятор та підводимо підсумки по всім рахункам та витратам. Це не надто весело, але абсолютно необхідно.

Ми склали список всіх речей, без яких Зможем обійтись, але так, щоб не впасти у депресію у процесі заощадження (наприклад, ми час від часу тішимо себе вечерею у ресторані). Іншим важливим кроком стала заміна побутової техніки на нову, яка мала б найвищий клас енергоефективності.

Адже додаткові витрати електроенергії та води перетворюються на рахунки за комунальні послуги.

З думкою про заощадження ми перечитали безліч інформації у інтернеті та порадились з друзями. Ми шукали надійну та ефективну побутову техніку, яка б спрощувала нам життя.

Після довгих роздумів ми вирішили зупинитись на техніці серії eXtra від Indesit.

Чому? Тому, що Indesit пропонує надійну, просту у використанні та доступну техніку. Серія eXtra за дуже приємну ціну поєднує у собі всі ті функції, на які ми шукали та які ми постійно використовуємо.

Крім того, всі прилади надзвичайно ресурсоефективні та допомагають нам заощаджувати.

Ми вже побачили реальну економію і розуміємо, що ми дійсно заощаджуємо щомісяця завдяки енергоефективності нашої техніки, тож ми можем дозволити собі маленькі приємності.

Ви можете дізнатись більше про техніку eXtra тут.