ГОЛОВНИЙ ТАЛАНТ МАМИ - ПЛАНУВАННЯ ЧАСУ

Планування часу –це планування життя.

ГОЛОВНИЙ ТАЛАНТ МАМИ - ПЛАНУВАННЯ ЧАСУ

Я не з тих матусь, яких можна побачити на обкладинках глянцевих журналів. Моя зачіска не ідеальна, я не користуюсь декоративною косметикою (за виключенням тих випадків, коли це дійсно необхідно).

Я реальна мама з реальними проблемами.

На щастя, це не глобальні проблеми, а просто постійна недостача часу.

Можливо, з Вами також час від часу трапляються такі проблеми, не варто ігнорувати їх. Я вірю у правильне управління часом та грошима. Адже саме завдяки цьому наше життя стало краще.

Все починається з основ - побутової техніки. Вона повинна допомагати нам, а не заважати. Після тривалих пошуків у інтернеті ми знайшли лінію посудомийних машин eXtra від Indesit. Ціна та характеристики нас абсолютно влаштували. 

Взяти, наприклад, функцію відкладеного старту. Завдяки їй Ви зможете завантажити посудомийну машину та встановити програму миття у найбільш зручний для Вас час як вдень, так і вночі. Що мене дійсно дратує, так це мийка переповнена брудним посудом.

Вона збирається там цілий день: від сніданку до вечері.

У якийсь момент ми стали складати брудний посуд у посудомийну машину, коли у нас немає часу мити його вручну. Тепер ми робимо так після кожного прийому їжі.

А вночі, коли ми ідемо спати, наша посудомийна машина Indesit вмикається та миє весь наш брудний посуд. Так приємно зранку увійти до кухні та побачити сяючий посуд!

Крім того, ми заощаджуємо, адже ця посудомийна машина створена, щоб заощаджувати як електроенергію, так і воду.

Тепер я проводжу за миттям посуду суттєво менше часу, наші рахунки за електроенергію та воду зменшились, а наша кухня стала чистішою.
Трохи вільного часу та зекономлені кошти покращать Ваш настрій та дозволять Вам частіше присвячувати себе тим речам, які дійсно мають значення.

Тож запам'ятайте: управління часом - це управління життям :)

Ви можете дізнатись більше про посудомийну машину Indesit eXtra тут.