СМАЧНІ СТРАВИ - ЦЕ ПРОСТО.

Найсмачніші рецепти не обов'язково повинні бути складними.

СМАЧНІ СТРАВИ - ЦЕ ПРОСТО.

Я люблю готувати. Це дозволяє мені робити щось творче і водночас частувати мою малечу.

Але у мене не завжди вистачає ентузіазму та наснаги годинами стояти на кухні, змішувати безліч інгредієнтів, повсякчас змінювати налаштування техніки та контролювати температурні режими, щоб все вийшло ідеально. Інколи слід зробити все надзвичайно швидко, не зашкодивши результату. Я приходжу з роботи ввечері, а діти і чоловік вже надзвичайно голодні. Раніше я була змушена вдаватися до заморожених напівфабрикатів та страв швидкого приготування. 

Але після того, як ми придбали нову кухню, я відкрила для себе новий спосіб приготування смачної та корисної їжі, який при цьому не потребує забагато часу. Це техніка серії Aria від Indesit, яка має сучасний та витончений дизайн.

Він цікавий та затишний.

Духова шафа Aria має чудову опцію Turn&Cook. Все, що Вам потрібно - зробити один оберт ручки управління, решту вона зробить замість Вас.

Вона ідеально готує близько 80 різноманітних рецептів, а Вам не потрібно постійно перевіряти страву та змінювати налаштування.

Прощавайте напівфабрикати та страви швидкого приготування. Ласкаво просимо до світу смачних, корисних а простих у приготуванні страв!