Корпорація Whirlpool і її працівники від початку агресії Росії проти України надають оперативну допомогу своїм колегам в Україні, а також біженцям, які залишили країну через війну. У рамках окремих ініціатив ми також надаємо підтримку громадським організаціям і структурам реагування на надзвичайні ситуації. Родина Whirlpool незмінно проявляє активність у підтримці людей, які потрапили в скрутне становище, шляхом:

- збору товарів першої потреби на наших підприємствах по всій Європі,

- забезпечення безкоштовною побутовою технікою притулків першої допомоги й нужденних сімей,

- глобального залучення співробітників до пожертвувань у Habitat for Humanity, зберігаючи вірність своїй корпоративній місії соціальної відповідальності, яка має назву "House & Home"

Збір речей першої потреби

Одним із наших починань відразу після початку війни став збір речей першої потреби на підприємствах Whirlpool по всій Європі. Ми розпочали збір з Польщі, де у філії Whirlpool Corp. працює понад тисяча українських фахівців. Наші співробітники почали приносити величезну кількість речей першої потреби до спеціально створених пунктів збору, щоб підтримати біженців.

 

Команди Whirlpool з управління персоналом, а також юридичні та комунікаційні відділи невтомно працюють над наданням допомоги біженцям з таких питань, як психологічна, медична та юридична допомога. Окрім того, ми продовжуємо надавати новоприбулим біженцям інформацію про мережу громадського та міжміського транспорту Польщі й запустили програму допомоги нашим співробітникам LifeWorks для надання їм кваліфікованої допомоги й підтримки з боку місцевих фахівців.Ця програма допомагає нашим співробітникам знаходити вирішення в складних ситуаціях і надає їм психологічну й емоційну підтримкую. А також фінансові, юридичні й сімейні консультації для них та найближчих членів їхніх сімей безкоштовні, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Пожертвування продукції Whirlpool

Одним із ключових внесків Whirlpool є пожертвування нашої продукції. На сьогодні ми безкоштовно передали понад 500 одиниць побутової техніки (пральні машини, холодильники, морозильники, сушильні машини та багато іншого) громадським організаціям, які надали допомогу вже понад 10 тисячам біженців, що перебувають у Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Італії, Франції та Іспанії.

 

Наше бачення чітке: ми прагнемо покращувати побут в оселях людей, тому вже понад 22 роки вважаємо пріоритетним співробітництво з міжнародною організацією Habitat for Humanity. ""House + Home"" – це назва нашого комплексного підходу до соціального впливу по всьому світу, який ми реалізуємо у співпраці з нашим партнером Habitat for Humanity на глобальному рівні, а також спільно з низкою громадських організацій на місцевих рівнях. Для того, щоб впровадити дієву глобальну стратегію соціальної відповідальності, минулого року ми розпочали глобальний тур під назвою ""House+Home"", який започаткував і зміцнив критично важливі зв'язки, на яких базується концепція нашої спільної місії.

"House+Home" — це концепція нашого комплексного підходу до реалізації соціального впливу по всьому світу шляхом втілення таких складових:

1. House: ми сприяємо створенню безпечних, доступних і зручних місць для проживання, завдяки яким сім'ї можуть реалізувати своє право здорового вибору й побудувати краще майбутнє.

2. Home: ми підтримуємо успішні й стійкі спільноти за допомогою освітніх заходів і програм розвитку громад.

Спільно з Habitat for Humanity, у рамках проєкту ""House+Home"", компанія Whirlpool організовує волонтерські заходи, у яких беруть участь наші співробітники. Основна мета таких заходів — ремонт приміщень, у яких сім'ї з України могли б знайти притулок.

18 травня — Варшава, Польща

Низка заходів включала допомогу по доставці величезної кількості побутової техніки до складів місії Habitat for Humanity та участь у створенні декоративних предметів побуту, які були продані на аукціоні на підтримку України.

4 і 5 липня — Глівіце, Польща

Заходи включали ремонтні роботи в будинку, призначеному для українських біженців, який потребував адаптації. Волонтери займалися підготовкою приміщень до ремонту, вивезенням старих меблів та інших предметів, ґрунтуванням та фарбуванням;

Пожертви наших співробітників

Зусиллями співробітників було спрямовано кошти на допомогу нашим колегам в Україні через Червоний Хрест та Habitat for Humanity. Whirlpool Foundation і Whirlpool Community Relations взяли на себе зобов’язання подвоїти донат внесений співробітниками.

 

Компанія не зупиняла роботу в Україні та після відновлення роботи місцевого складу у квітні, було налагоджено стабільні поставки товару, а вже в травні повністю запрацював імпортний потік. Наразі компанія зберігає робочу структуру стабільною та допомагає кар'єрному зростанню своїх співробітників і планує їхній розвиток.

Поки триває війна, наші команди по всьому світу продовжуватимуть докладати зусиль для надання допомоги постраждалим від російської агресії й забезпечуватимуть найкращий сервіс клієнтам у цей неймовірно важкий час. Ми висловлюємо велику подяку всім місцевим командам за невтомні зусилля з організації безперебійної роботи й доставки продукції Whirlpool клієнтам. Обіцяємо й надалі бути найкращою компанією з виробництва побутової техніки й докладати всіх зусиль для покращення побуту наших теперішніх і майбутніх клієнтів.